Fabryka Narzędzi Vorgen jest jednym z największych producentów narzędzi składanych przeznaczonych do obróbki metali. Założona została w 1975 roku. Od 1996 roku wdrożyła na swojej linii produkcyjnej najnowsze maszyny CNC z najnowszą technologią które mogły sprostać nadchodzącym oczekiwaniom rynku oraz by jej produkty stały na najwyższym poziomie. Fabryka ma powierzchnię zakładową 1000m2, nowoczesne maszyny i wykwalifikowany personel zakładowy. Firma Bahcivan Makine dąży do poprawy produkcji dzięki nieustannie nauce i rozwijającej się strukturze organizacyjnej. Jej wpływ odgrywaj ważną rolę na rynkach wewnętrznych i zewnętrznych poprzez wzmocnienie zarządzania i produkcji poprzez system zarządzania jakością ISO 9001: 2000

Link do katalogu : Link

Winstar Cutting Technologies Corp. założona w 2008 roku specjalizująca się w produkcji frezów, wierteł i płytek z węglików spiekanych.


Link do katalogu: Link

Guilin Guanglu Measuring Instrument

Jeden z czołowych producentów profesjonalnych narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarki cyfrowe,noniuszowe, czujniki zegarowe, mikrometry, głębokościomierze oraz innych precyzyjnych narzędzi pomiarowych.
Guanglu produkuje rocznie 300 000 zestawów cyfrowych przyrządów pomiarowych. 90% jej produktów jest eksportowanych do ponad 30 krajów i regionów uprzemysłowionych, w tym do USA i Europy.Guanglu zajmuje czołowe miejsce w tej branży w Chinach, zajmując ponad 50% rynku krajowego. Jego wielkość produkcji, eksportu i sprzedaży rośnie o 30% rocznie.