Filtruj według

Szerokość imadła

Szerokość imadła

Rozstaw maks. szczęk

Rozstaw maks. szczęk

Wszystkie bestsellery

Zobacz nasze AukcjeImadła maszynowe
Imadła maszynowe obrotowe - dometalu.pl

Imadła maszynowe

Imadła maszynowe, wykorzystywane głównie na frezarkach i szlifierkach, wyróżniają się solidną budową, zwartą konstrukcją oraz dużą siłą zacisku. Dostępne są w różnych materiałach korpusu, takich jak żeliwo, stal i aluminium.

Możliwe jest montowanie imadła maszynowego bezpośrednio na stole obrabiarki lub za pomocą podstawy, co umożliwia ustawienie imadła pod wymaganym kątem względem osi poziomej stołu, czyli wykorzystanie go jako imadła obrotowego.

W przypadku bezpośredniego montażu imadła na stole obrabiarki stosuje się wpusty ustalające. Jedna ich część jest zagłębiona w kanałku imadła, a druga wystaje w środkowym rowku teowym stołu frezarki. Imadła maszynowe posiadają jeden lub dwa kanały na wpusty ustalające. Dodatkowo, imadło maszynowe wyposażone jest w gniazdo do ustalania na podstawie.Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Zastosowanie imadeł maszynowych:

Imadło maszynowe jest kluczowym narzędziem zapewniającym stabilność podczas obróbki. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie przedmiotu w nieruchomej pozycji podczas procesu obróbkowego przez maszynę. Imadło maszynowe znajduje zastosowanie przy pracy z różnymi urządzeniami, takimi jak frezarki, wiertarki stołowe, kolumnowe oraz tokarki. Stanowi nieodłączny element wyposażenia profesjonalnych zakładów zajmujących się obróbką metalu. W celu zapewnienia precyzyjnej obróbki, posiadanie imadła maszynowego staje się niezbędne w dłuższej perspektywie czasowej.

Bogata oferta imadeł maszynowych:

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór imadeł maszynowych zarówno obrotowych, jak i stacjonarnych. Dostępne u nas imadła pochodzą od renomowanych producentów z całej Europy, takich jak Optimum, Luna, Proxxon oraz Proma. Są to liderzy w produkcji wysokiej jakości urządzeń i maszyn do obróbki metalu. Imadła maszynowe oferowane przez nasze marki są bezpieczne, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, solidne, łatwe w obsłudze oraz gwarantujące precyzję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imadeł maszynowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.